Sinyal Kesici Jammer Cihazları | Üretim | Uygulama | Satış | Servis

Sabit Jammer

Ofis, işyeri, ev, toplantı salonu, cami, sinema, kütüphane, okul, ve benzeri mekanlarda kullanılabilecek gizliliğinizi ve güvenliğinizi koruma altına alan, rahatsızlıkları engelleyen frekans bozucu cihazlarımız uygun fiyatlarla hizmetinize sunulmaktadır.

Sabit jammer ürünlerimizin kullanılacağı yerde 220 volt şebeke elektriği olması yeterlidir. Cihazın fişini prize takıp açma kapama düğmesine basarak kullanmaya başlayabilirsiniz, bunun dışında başka bir kurulum yapmanız gerekmez. (Eğer antenler harici ise cihazı çalıştırmadan önce antenlerini de takmalısınız, aksi taktirde cihazınız zarar görebilir.)
Belirtilen şekilde bu sabit jammer cihazlarımız çalıştırıldığı anda ilgili frekansları keserek sizin için temiz ve güvenli bir alan oluşturmaktadırlar.

Sabit Jammer

 1. Dinleme Cihazı Engelleyici UHF Böcek Jammer
  dc-147

  Profesyonel uzun mesafeli dinleme cihazları UHF bandından yayın yapmaktadır. Firmamızın üretimini yaptığı bu UHF jammer cihazı da özellikle 433 MHz grubunu bloke ederek bu alanda tam güvenlik sağlar. 

  En az 100 metrekare kapalı ve açık alandaki 433 MHz frekans bandında çalışan tüm uzun mesafe ortam dinleme cihazlarının iletişimini kesen etkili bir sinyal kesici cihazımızdır.

 2. 2.4 GHz Sinyal Kesici Wi-Fi İnternet Jammer (Yönlü)
  sc-120wjm
  Türk malı yerli Üretim Sinyal Kesici Jammer Cihazları
 3. Dinleme Cihazı Engelleyici Full Bant Özel Üretim Jammer
  fj-003

  Geniş alanda etkili firmamız tarafından özel üretilen bu tam profesyonel dinleme engelleyici jammer cihazı ile makam odası, makam aracı, ofis vb. alanlarda kişisel ve kurumsal gizliliğinizi koruma altına alabilirsiniz.
  Kullanımnı pratik olan bu jammer, kablosuz yayın frekanslarının tamamını kapsayan etkili bir kalkan oluşturur.