Sinyal Kesici Jammer Cihazları | Üretim | Uygulama | Satış | Servis

Ulusal Harp Teknolojileri Savunma Sistemleri A.Ş.

Kurulduğumuz 1996 yılından bugüne kişisel ve kurumsal güvenlik uygulamaları alanında çok çeşitli ar-ge faaliyetleri yürüterek pek çok özel / tüzel kişiliklere bu anlamda güvenlik ve savunma hizmetleri sunduk.
2003 yılında uzun süren ar-ge ve proje çalışmalarımızın sonucu olarak ilk yerli üretim jammer cihazımız olan Cepeks'i piyasaya sürdük. 
Daha önceleri yurtdışından temin edilen ve ülkemiz şartlarında tam etki gösteremeyen jammer cihazlarının yerine kendi üretimimiz olan cihazlarımızla, öncelikle asker ve polisimize elektronik savunma hizmetlerini hem ülke ekonomisine katkısı olacak şekilde hem de çok daha efektif kullanım imkanlarıyla sunarak hizmet verdik.
Bununla birlikte eğitim kurumları, camiler, belediyeler, fabrikalar ve kobilere de aynı şekilde yerli üretim jammer cihazlarımızla güvenlik çözümleri getirdik.
Sadece kurumsal alanlarda değil, aynı zamanda kişisel güvenlik ürünlerimizle, bireysel müşterilerimize de korunma hizmetlerini en uygun fiyat ve koşullarla sağladık.

2018 Yılından itibaren Ulusal Harp Teknolojileri Savunma Sistemleri A.Ş. olarak sektörde yerimizi sağlamlaştırdık...

Sinyal Kesici Jammer Cihazları

Temel çalışma alanlarımız:

Askeri savunma:

Uzaktan tetiklemeli bombalara karşı önlem, Tarama hizmetleri, Uzun mesafe ses ve görüntü transferi, Gece görüş ve termal kameralarla birlikte uzaktan dinleme sistemleri ile tehditlerin önceden belirlenmesi...

Diplomatik savunma:

Makam odası, elçilik binası, miting konvoyu gibi alanlarda jammer cihazlarımız ile frekans bloke hizmetleri ve casusuluğa karşı tarama ve tespit hizmetleri...

Uluslararası savunma:

Yakın komşu müttefiklerimize askeri savunma cihazları üretimi ve temini...

Kurumsal ve kişisel savunma:

Dinleme cihazları ve gizli kameralara karşı önlemler, Tarama ve tespit hizmetleri, Ev, işyeri ve araç için güvenlik uygulamaları...

Seretifikalarımız:

Milli Savunma Bakanlığı Sertifikası

Nato Sertifikası